.

.

Сламена четка - наградуван оригинален притисок за вртење на рака, гаранција за време на живот

Сламена четка - наградуван оригинален притисок за вртење на рака, гаранција за време на живот

DEN 727.04

Износ
Залиха

System Систем за патентиран во тркала за воден бран, миењето е повеќе заштеда на трудот. ★ Машината за перење го ротира системот за чистење, а тракторот е чист како машина за перење. ★ Уредот за сушење на машината за перење, тракторот е дехидриран и се суши како машина за перење. ★ Наградете го тракторот на големи вшмукувачи за да ги задржите дамките во вода. ★ Одделен дизајн на корпа за вода, повеќе од една корпа, лесен за чистење. Класификација на бојата : Апсорпција на бела црна вода : Помалку од 10smop Материјал : Микрофибердрив Тип : Двојна отпорност на дирекоразија : 9 (инклузивно) - 9,9 (инклузивно) лежиште на оптоварување со мопбар : 10 кг или стапка на морехидратација : 90% (инклузивно) - 100% (инклузивен) материјал за шипка : Не'рѓосувачки челик на мелодии : 3 АКЦЕСОРИЈА Тип : Метална корпа за рачка Тип : РОД за засилување + диск од не'рѓосувачки челик ※ Сите стилови се постојано ажурирани, добредојде да влезете во продавницата за да купите : 1. Кога ќе завршите со употреба на тоа, не заборавајте да го измиете чиста, а потоа избришете го и ставете го на вентилирано место, за да може ефикасно да избегне појава на мирис и мирис; 2. Кога се користи со детергент, количината не треба да биде премногу, во спротивно ќе остане лесно, а исто така ќе влијае и на услужниот век на МОП; 3. Ако сакате да го одржувате вашиот дом секој ден чист и хигиенски, препорачувам МОП да се замени еднаш во првите два до три месеци; 4. Материјалот на крпата од крпа не е погоден за тешкиот под, лесен за носење на четка и со тоа го скратува услужниот живот; 5. Кога има коса на јамката, можете да ја користите четката за да помогнете да ја исчистите или да почекате да се исуши и потоа да користите лента за да ја отстраните. Се надевам дека нашата четка ќе ви помогне да го исчистите вашиот кат лесно 1. Една дупка се суши, а една дупка е свежа; 2. Нагоре и надолу три пати, брзо извадете ги дамките на водата, издолжете ја должината на дебарот 1,28м; 3. Автоматско повлекување, лесно да се работи; флексибилна ротација на 4,360 °, без мртви агли; 4. Преносен рачен, не-лизгачки дизајн; 5. Зголемете го проширениот вагон, дизајнот на велкро, дизајнот на двојно дренажа, дизајнот на дното на одвод.

Карактеристики

Производи во категоријата