.

.

Креативни 40 гр Свила Глина, Жолта

Креативни 40 гр Свила Глина, Жолта

DEN 265.12

Износ
Залиха

Свила Глина. Самостојно стврднување, податливо, меко и лесно соединение за моделирање, кое ја задржува својата мека и гумена текстура кога се суши во пластична када-чувајте ја неискористената глина во херметички пластичен сад.

Карактеристики

Производи во категоријата