.

.

4 Странични Копчиња Странични Копчиња G4 G5 G6 G7 Заменски Делови За Logitech G900 G903 Жичен Безжичен Додаток На Глувчето

4 Странични Копчиња Странични Копчиња G4 G5 G6 G7 Заменски Делови За Logitech G900 G903 Жичен Безжичен Додаток На Глувчето

DEN 2.67

Износ
Залиха

Сосема нови оригинални странични копчиња капа. Висок квалитет и професионален дизајн за вашиот глушец. Делови за замена за вашите скршени или неработни странични копчиња. Поправете го глувчето наместо да го замените. Компатибилен Со : За Logitech G900 / G903. Карактеристики : Сосема нови оригинални странични копчиња со висок квалитет и професионален дизајн за вашиот глушец.Делови за замена за вашите скршени или неработни странични копчиња.Поправете го глувчето наместо да го замените.Компатибилен Со : За Logitech G900 / G903пакетот вклучува : 4 x Странични Копчиња (G4,G5,G6,G7).

Карактеристики

Производи во категоријата