.

.

CANMORE TW410G GPS Часовник За Голф Со Следење На Чекори-40,000+ Бесплатни Светски Терени За Голф Претходно Вчитани-Минималистички &засилувач; Пријателски За Корисниците

CANMORE TW410G GPS Часовник За Голф Со Следење На Чекори-40,000+ Бесплатни Светски Терени За Голф Претходно Вчитани-Минималистички

DEN 0.33

Износ
Залиха

Тип на опасност + растојание. Резултат картичка (рачен влез). Мерење на растојание на истрел. Педометар (Мери чекори, растојание и потрошени калории). 50-дневно траење на батеријата (во временски режим). Корисни додатоци (Ниво На Аларм/Тајмер/Компас/Меур). Обликот на бубрезите укажува на песочна стапица / бункер. Обликот на бранот укажува на опасност од вода. Неделен Ажуриран Терен За Голф (без претплата). Решавање Проблеми (Пр. ГПС врска, проблем Со Полнење, без размислување..). Редовно Ажурирање на Фирмверот. Добијте Ги Најновите Информации За Производот. ●БЕСПЛАТЕН КУРС НИЗ целиот СВЕТ ● Повеќе од 40.000+ претходно вчитани курсеви од целиот свет. Неделно ажурирање Нов Курс / Промена На Курсот на веб-страницата КАНМОР за лесно усб-ажурирање На Прозорецот, Мек и Линукс. *** Забелешка : терените За Голф може да го променат распоредот со текот на времето, кога ќе се открие, уредот ќе прикаже "Неточна Дупка" и ќе бара ажурирање на курсот. Посетете ја веб-страницата КАНМОР за ажурирања и нови информации за курсот. ●ПОВЕЌЕ од ЧАСОВНИК за ГОЛФ ● Прецизна мерка за подобар пристап. Обезбедува прецизно зелено (F/M/B) растојание, растојание на истрел, растојание на опасност и автоматски ги менува дупките. Надградени функции, вклучувајќи Фитнес Тракер, Меур Мерач, Педометар, Аларм и многу повеќе. €ВРХОВНА НОСЛИВОСТ q Dishable, издржлив и отпорен на пот гумен нараквица. Целосно Куќиште ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Екран Отпорен на Гребење, само 52g што нема да влијае на вашиот замав. ●ДИСПЛЕЈ СО ВИСОК КОНТРАСТ И ГОЛЕМ ЛЦД-бел И црн дисплеј со читлива сончева светлина со висок контраст со 1,36 инчи широк површински лцд-екран. Лесно за читање под блескава сончева светлина или слаби временски услови. ●ЕДНОКРАТНО КУПУВАЊЕ, ДОЖИВОТНА УСЛУГА ● Добивајте бесплатни неделни ажурирања на курсот без претплата и решавање проблеми за ГПС конекција, полнење, исклучување и други проблеми. Искористете ги нашите редовни ажурирања на фирмверот и бидете информирани со најновите информации за производот На Официјалната Веб-Страница На Канмор. Дајте си го најдоброто-го заслужувате тоа. КАНМОР гарантира дека можете да го максимизирате фокусот на вашата игра со минимални прекини што ќе го отфрлат вашето темпо. Покрај тоа, следење на дневни фитнес податоци за вашиот здрав живот. Добијте ги виталните информации што ви се потребни на прв поглед : .

Карактеристики

Производи во категоријата