.

.

Прилагодено Рачно Изработени РАЧНО ФАЛСИФИКУВАНИ ДАМАСК ЧЕЛИК ГОТВАЧ Нож Во Собата Кујна Ножеви Во Собата

Прилагодено Рачно Изработени РАЧНО ФАЛСИФИКУВАНИ ДАМАСК ЧЕЛИК ГОТВАЧ Нож Во Собата Кујна Ножеви Во Собата

DEN 1011.20

Износ
Залиха

ПРИЛАГОДЕНО ДАМАСК ЧЕЛИК ГОТВАЧ НОЖ КУЈНА ВО СОБАТА Витраж дрво е 6 инчи; рачката е 5 инчи. Нож на готвач : Вкупна должина 13 'Сечило 8" Рачка 5 "Нож За Нож : Вкупна Должина 12 'Сечило 7" Рачка 5 " Дамаск Шема : Пресврт.

Карактеристики

Производи во категоријата