.

.

Ковчег од природен камен 2099

Ковчег од природен камен 2099

DEN 720.00

Износ
Залиха

Вистински природен камен. Димензија : 4.2*2,6*2,2 инчи, тежина : 1,55 фунти. Одлична кутија за накит. ССКЕТ НА ПРИРОДНИОТ СТЕН. Одличен подарок. Вистински природен камен. Димензија : 4.2*2,6*2,2 инчи, тежина : 1,55 фунти. Одлична кутија за накит. ССКЕТ НА ПРИРОДНИОТ СТЕН. Одличен подарок. Оригинален ковчег. 1.Рал природен камен. 2. Урални сувенири - мал производител на убави бронзени рачно изработени минијатури и производи од природен камен од Куса. 3. Прекрасна декорација за вашиот дом и канцеларија. Прекрасна ситница и талисман за вас, вашето семејство и пријатели. 4. Ограничено издание произведено специјално за вас! Од Русија со убов.

Карактеристики

Производи во категоријата