.

.

Електрична Подлога за Греење plllaaoo, ПРИЛАГОДЛИВА УСБ-Грејна Подлога За Температура На 3 Брзини, Водоотпорна Облека Елек Крпа Композитни Влакна 5 во 1 Грејач, За Зимск?

Електрична Подлога за Греење plllaaoo, ПРИЛАГОДЛИВА УСБ-Грејна Подлога За Температура На 3 Брзини, Водоотпорна Облека Елек Крпа

DEN 2.67

Износ
Залиха

€Исклучителна Изработка Q : грејната жица е густо насочена и има голем опсег, а греењето е униформно и температурата е висока. Четирислојна лента линија, отпорност на преклопување и долг работен век. ●Водоотпорен Прекинувач● : премиум водоотпорниот слој е рамномерен и полн, а водоотпорниот ефект е подобар. Притиснете и држете 3 секунди за да се вклучите, допрете за да се префрлите, долго притиснете 3 секунди за да се исклучите.Но, ви препорачуваме да го користите повторно по сушењето. Е усвоена Увезена жица за греење со композитни влакна, која има висока термичка ефикасност, силна цврстина и спречува оксидација и стареење.може да се загрее брзо и безбедно. По користење на крпа за греење за да одговара на кориснички термостат, еден клуч греење. 3 контрола на температурата и интелигентно прилагодување може да се реализира. ●Апликации€ : Оваа подлога за грејач е погодна за греење облека, топли ремени, топли ракавици, влошки за греење и други производи за греење.Оваа грејна подлога е одличен избор за вас, вашето семејство и пријателите. Со тоа, оваа зима повеќе нема да се плаши од студ. ●Лесен За Употреба● : грејната подлога е многу мала, лесна и лесна за носење. Загрејте ги рамената, вратот, половината, грбот и стомакот. Се разбира, може да се шие и на перници и да се користи во ќебиња.Облека електрични грејни влошки со КОРИСТЕЊЕ НА USB полнење, се додека ја поврзете моќта, можете лесно да ја загреете облеката, операцијата е многу едноставна. Спецификација : Тип На Артикал : Подлога За Грејач На Електрична Ткаенина : Композитна Тежина На Фибергрос : 60g / 2.1 oz Voltage : 5vcurrence : 2a прилагодлива Температура : 45 Qu -65 ® Поставување Опрема : Црвена (високо одделение), сина (средно одделение), Зелена (ниска оценка)Апликации : Погоден За греење облека, топли ремени, топли ракавици, грејни влошки и други производи за греење.Пакет Листа : 1 х Грејач Рампа.

Карактеристики

Item Type:
Electric Cloth Heater Pad
Material:
Composite Fiber
Gross Weight:
60g / 2.1oz
Voltage:
5V
Current:
2A
Adjustable Temperature:
45℃-65℃
Gear Setting:
Red (high grade), blue (mid grade), green (low grade)
Applications:
Suitable for heating clothing, warm belts, warm gloves, heating insoles and other heating products.
Package List:
1 x Heater Pad

Производи во категоријата