.

.

БЕДРЕ Гумен, Туш Гумен Прозорец Стакло Бришач Стругалка Почиста Со Кука Бања Огледало Бришач Стругалка Стакло Чистење Додатоци

БЕДРЕ Гумен, Туш Гумен Прозорец Стакло Бришач Стругалка Почиста Со Кука Бања Огледало Бришач Стругалка Стакло Чистење Додатоци

DEN 1571.20

Износ
Залиха

✤ Лесно исчистете ги вратите за туширање, прозорците, плочките, огледалата, бањата, кујната, палубите, дворовите и многу други површини со разноврсна гума. ☿Материјалот од нерѓосувачки челик е лесен, а чистењето заштедува труд. ☿Меката силиконска лента е рамна, а висечката површина е беспрекорна, а површината на огледалото, земјата и површината на масата се изгребани. ☿Удобен зафат, не е лесен за лизгање, не е уморен за држење долго време, лесен за употреба и чистење. ☿Избришете ја водата остатокот од течноста за бања повеќе нема да се грижи за огледалото. Материјал : нерѓосувачки челик : еднострано бришењекатегорија : Рачнобој : сребро.

Карактеристики

Производи во категоријата