.

.

Хартија Куќа Продукции П-2080Е 12 Двострани Бележник Документи, Волшебникот Од Оз Граници

Хартија Куќа Продукции П-2080Е 12 Двострани Бележник Документи, Волшебникот Од Оз Граници

DEN 2.67

Износ
Залиха

Одличен почеток на секој занаетчиски проект. Двострана хартија без киселина и лигнин. Двострано 12х12. Совршен за џеб бележник, правење картички и проекти за домашен декор. Не мора да летате некаде преку виножитото за да најдете граници со омилени слики од Волшебникот од оз-тука се. Се обложуваме дека ќе ги пеете сите познати песни од филмот додека работите на вашиот следен бележник или занаетчиски проект. На оз.

Карактеристики

Производи во категоријата