.

.

Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи црна Hubcap Bolt-On Fit Chevrolet

Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи црна Hubcap Bolt-On Fit Chevrolet

DEN 784.00

Износ
Залиха

Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи црна Hubcap завртка-он се вклопува во Хонда. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Карактеристики

Производи во категоријата