.

.

Божиќни џемпери за жени худи со долги ракави блузи естетски обични преголеми преголеми улична облека

Божиќни џемпери за жени худи со долги ракави блузи естетски обични преголеми преголеми улична облека

DEN 2.00

Износ
Залиха

41''size : xl САД : 12 ЕУ : 42 Велика Британија : 16 биста : 120см/47. Погодна пригода : Божиќ е еден од најважните празници во Соединетите држави. Големина на графиконот : Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Велика Британија : 10 Bust : 105cm/41. Можете да изберете од најразлични бои.44 '' Рамената : 64cm/25. Нашата божиќна маичка има неколку големини, што е многу погодно за повеќекратни набавки за да фотографира со собири на семејство и пријатели.56'' Sleeve : 53cm/20.74' 'ракав : 56см/22.95 '' ракав : 54cm/21.13 '' ракав : 57cm/22.80''size : XXL US : 14 EU : 44 Велика Британија : 18 биста : 125 CM/49. Многу луѓе ја купуваат истата облека за да фотографираат семејни фотографии.21 '' Должина : 74cm/29.24' 'Должина : 73см/28.87'' Shoulder : 60cm/23.

Карактеристики

Производи во категоријата