.

.

1950-001 36 Компатибилен со Robertshaw Thermopile 250-750 Millivolts MV 2 олово

1950-001 36 Компатибилен со Robertshaw Thermopile 250-750 Millivolts MV 2 олово

DEN 2.67

Износ
Залиха

Број на дел : 1950-001. Различни должини достапни за повеќе апликации мика -мијалник за да се изолира од услови на скратување комбинација на легури на бакар и никел за добра електрична спроводливост надворешна јакна од не'рѓосувачки челик за долг живот и отпорност на лесна инсталација на топлински плускавци со лесна инсталација на горилникот со прицврстена наводна орев.

Карактеристики

Производи во категоријата