.

.

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Nokia 808 PureView Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина 3 Пакет!

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Nokia 808 PureView Висока Чувствителност

DEN 1.00

Износ
Залиха

СОВРШЕН КАКО ПОДАРОК. СОВРШЕН КАКО ПОДАРОК. Носете насекаде со леснотија. Е) резистивен (ПРИТИСОК), Врвот На Притисокот, шилестиот/фин крај бара екран на допир без допир, ова е најмалку вообичаен тип и повеќе за уреди со висока класа.Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина. Лесен за носење. Користете за точност и леснотија. Помага да се избегнат гребнатини, испакнатини, маснотии и отпечатоци од прсти на екранот на допир.●Совршен за секого од деца до постари лица.

Карактеристики

Производи во категоријата