.

.

Кампсис 3 парчиња Рачно Изработени Иглички За Свадбена Коса Сребрена Кристална Невестинска Игла За Коса Кристали Свадбени Додатоци За Коса Со Монистра Невеста Дев

Кампсис 3 парчиња Рачно Изработени Иглички За Свадбена Коса Сребрена Кристална Невестинска Игла За Коса Кристали Свадбени Додатоци

DEN 1.33

Износ
Залиха

Материјал за Клип За Невестинска Коса : Изработен од висококвалитетна легура, кристал, ексклузивен дизајн, не е лесен за бледнеење и кршење, тој е одличен додаток на вашата колекција. Боја : Сребрена. 3 парче во собата. Цветниот свадбен клип за коса е прекрасно парче накит што додава допир на гламур на секоја облека. Клиповите за коса од невестинска дијадема може да се постават насекаде на косата, странично и назад. Може да се комбинира и со многу невестински фризури, прави и кадрави, за вашиот голем ден. Додатоци за накит од свадбена кристална пунџа се погодни за многу прилики : свадба, свршувачка, забава, роденден, вечера, танц и други значајни и важни настани. Прекрасната глава ви освои многу комплименти. Совршен подарок, совршен за парови, баби, мајки, ќерки, дами и најдобри пријатели. Нашиот Бренд Кампсис е основан во 1993 година и се продава низ целиот свет. Имаме различни производи од кои можете да изберете. Како што се чорапи, додатоци за коса, здолништа, маникир, маски, ѓердани. Користејќи висококвалитетни материјали и уникатна изработка, ги продаваме најисплатливите производи и им даваме на клиентите подобро искуство со потрошувачката. Материјал : Легура, Кристал, Кристал Боја : Сребрена И Сина Погодна За Повеќето Жени И девојки Пакување : 3 Во Пакет Повод Заедница Свадба Матурска Забава роденден невестата модни производи, изберете високо-крајот суровини, многу висока класа и елегантен рачно изработени додатоци за коса. Свадба На Невестата Коса Додатоци за Дишење Се извонредни ракотворби за декорација и фризури на косата. Чувајте ги подалеку од акции хемикалии и да ја задржите сува во накит кутија. Најдобар избор за подароци за девојки, мајки, девојки и многу повеќе. Сликата може да има разлика во бојата. Ве молиме разберете го тоа. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница.

Карактеристики

Производи во категоријата