.

.

Софиерски хрчаци играчки со хрчак додатоци за кафез природни играчки за заморчиња и џвакања за заби играчки стаорец играчки чинчила играчки дрво хрчак скрив хрчак

Софиерски хрчаци играчки со хрчак додатоци за кафез природни играчки за заморчиња и џвакања за заби играчки стаорец играчки

DEN 1.33

Износ
Залиха

【8 режими на дрвени играчки за џвакање】 Поставени играчки и додатоци за хрчаци вклучуваат 2 мостови на хрчак, 1 цевка од трупот на дрвјата, 1 топка од лубеница, 1 bellвонче, 1 бор конус, 1 едноцикл и 1 морков. Целиот сет нуди кул игралиште за хрчаци, џуџести хрчаци, стаорци, заморчиња, папагали, чинчили, гербили и зајаци зајаци. Pefect мали играчки за животни за кафези и играчки патеки. 【Забавувајте и вежбајте】 Природниот сет на дрвени играчки може да биде многу привлечен за повеќето хрчаци. Тие ќе бидат воодушевени и добро ќе се забавуваат и да играат и џвакаат. Дрвениот хрчак мост може да се свитка во различни форми за да се вклопи во поставувањето на кафезот, создавајќи возбудливо игралиште за вашите мали пријатели. 【Природни и безбедни】 Нашите играчки со хрчак се изработени од 100% природно дрво, безбедно и издржливо за џвакање и гризење. Дозволете им на вашите миленици да се забавуваат на свое место. Природни и рачно изработени играчки за глодари за вашите миленици. 【Трајни моларни алатки-Играчките за џвакање на хрчак со исклучително облик се еколошки, како и отпорни на залак. Функционирајќи се како моларни алатки за вашите миленици да играат и да работат надвор! Одржување на нив здрави и активни. 【Подарок за перфет за домашни миленици】 Комплетот за додатоци за природен хрчак е погоден за мали миленичиња, како хрчаци и стаорци, помагајќи им да ги мелеат своите постојано одгледување заби, како и да ги спречуваат вашите миленици да го џвакаат кафезот и друг мебел. Совршен подарок за вашите миленици. 【8 режими на дрвени играчки за џвакање】 Поставени играчки и додатоци за хрчаци вклучуваат 2 мостови на хрчак, 1 цевка од трупот на дрвјата, 1 топка од лубеница, 1 bellвонче, 1 бор конус, 1 едноцикл и 1 морков. Целиот сет нуди кул игралиште за хрчаци, џуџести хрчаци, стаорци, заморчиња, папагали, чинчили, гербили и зајаци зајаци. Pefect мали играчки за животни за кафези и играчки патеки. 【Забавувајте и вежбајте】 Природниот сет на дрвени играчки може да биде многу привлечен за повеќето хрчаци. Тие ќе бидат воодушевени и добро ќе се забавуваат и да играат и џвакаат. Дрвениот хрчак мост може да се свитка во различни форми за да се вклопи во поставувањето на кафезот, создавајќи возбудливо игралиште за вашите мали пријатели. 【Природни и безбедни】 Нашите играчки со хрчак се изработени од 100% природно дрво, безбедно и издржливо за џвакање и гризење. Дозволете им на вашите миленици да се забавуваат на свое место. Природни и рачно изработени играчки за глодари за вашите миленици. 【Трајни моларни алатки-Играчките за џвакање на хрчак со исклучително облик се еколошки, како и отпорни на залак. Функционирајќи се како моларни алатки за вашите миленици да играат и да работат надвор! Одржување на нив здрави и активни. 【Подарок за перфет за домашни миленици】 Комплетот за додатоци за природен хрчак е погоден за мали миленичиња, како хрчаци и стаорци, помагајќи им да ги мелеат своите постојано одгледување заби, како и да ги спречуваат вашите миленици да го џвакаат кафезот и друг мебел. Совршен подарок за вашите миленици.

Карактеристики

Производи во категоријата