.

.

Хојл Swashbucklin' Слотови Mac [Преземете]

Хојл Swashbucklin' Слотови Mac [Преземете]

DEN 319.84

Износ
Залиха

25 видео и механички слот машини со до 20 paylines. Прогресивна и стандардна игра. Апоени од 1с до 500 долари. Соберете 100 трофеи и повеќе од 150 достигнувања. Ахој матеј! Тоа Е Swashbucklin ' Слотови ОД HOYLE! Со плен исполнет механички и видео слотови, и повеќето забава бонус круга некогаш сте виделе! Хојл Swashbucklin' Слотови е забавно за landlubbers и scallywags слично, со око-фаќање на графика и возбудливи звучни ефекти на секоја машина. Анимираните бонус круга го прават тврдењето на вашиот плен уште позабавно. Со теми Како Галеони И Злато, Пирати наспроти нинџи 2 И Опседнат Пристаниште, Хојл Swashbucklin' Слотови има нешто за секого! Карактеристики : 25 видео и механички слот машини со До 20 paylines Прогресивни И стандардни Деноминации за играње од 1c до 500 $Соберете 100 Трофеи И повеќе Од 150 достигнувања Системски Барања : Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Mac Снежен Леопард 10.6 Mac Леопард 10.5 Mac OS X Процесор : Intel Core Соло 1.5 GHz RAM МЕМОРИЈА : 512 MB Хард Диск : 3 GB Видео Картичка : 64 MB VRAM (интел гма чипсети поддржани).

Карактеристики

Производи во категоријата