.

.

3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 22-18 МЕРАЧ ЦРВЕНО-100PK

3м Машки Брзо Исклучување Види-Преку Најлон Изолирани .250 22-18 МЕРАЧ ЦРВЕНО-100PK

DEN 111.84

Износ
Залиха

22-18 Мерач Црвено. 3м Конектори За Стегање Без Лемење. 1-Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобилски електрични терминали од професионално одделение. 22-18 Мерач Црвено. 3м Конектори За Стегање Без Лемење. 1-Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобилски електрични терминали од професионално одделение. Ниската цена, висококвалитетните изолирани терминали без лемење се совршен избор за вашите проекти за електрични инсталации, вклучувајќи дома и автомобилска индустрија.

Карактеристики

Производи во категоријата