.

.

Чиста Опседнат Х - 10 Хепа Кеси Одговара ЕУРЕКА ВОЛ &засилувач; Електролукс С-9 Крпа-Како ХЕПА Кеси По Пакет

Чиста Опседнат Х - 10 Хепа Кеси Одговара ЕУРЕКА ВОЛ &засилувач; Електролукс С-9 Крпа-Како ХЕПА Кеси По Пакет

DEN 303.20

Износ
Залиха

Одговара : еурека вол и Електролукс С. 5-слојните х-10 хепа кеси се поквалитетни од сите микро кеси. Посилниот материјал "налик на крпа" нема да искине. Одржува оптимални перформанси на вакуум. 9 ХЕПА Кеси Слични На Ткаенина по пакување. Најдобри кеси за оние кои страдаат од алергија!. 9 кеси. 9 кеси. Одговара : Еурека ВОЛ и Електролукс С - 9 Кеси Слични На Ткаенина По Пакување.

Карактеристики

Производи во категоријата