.

.

9 Парчиња Триаголник Во Прав Издувам Супер Меко Лице Триаголник Шминка Издувам За Лице Тело Лабава Пудра Козметичка Основа Алатки За Шминка За Жени Девојки Подарок

9 Парчиња Триаголник Во Прав Издувам Супер Меко Лице Триаголник Шминка Издувам За Лице Тело Лабава Пудра Козметичка Основа Алатки

DEN 3.33

Износ
Залиха

Количина на пакување : 9 Парчиња Триаголник Во Прав Издувам Супер Меко Лице Триаголник Шминка Издувам . Нејзините многу лесен за употреба За Лабава Прав Козметички Основа Шминка. Големина и Форма : Нашата Мека Шминка За Лице Е триаголник, секоја чиста пудра е 2,76 инчи/ 7 см, вашата рака може да го направи тоа добро, секоја пуфка за шминка доаѓа со 1 ремен за добро држење и полесно користење на апликаторот за пудра. Висок Квалитет : прав издувам е направен од чист памук, супер мек. Карактеристики : Оваа Издувам Е Погодна за Влажна И Сува Козметика, како Што Се Подлога, бариера крем, бб крем, крема за сончање, перница, Руменило, Лабава Пудра, Лабава Пудра, Пресуван Прав, Коректор Итн. Гаранција по Продажбата - ако не сте целосно задоволни со купувањето или производот е оштетен во транзит, скршен, ве молиме контактирајте не веднаш. Ние ќе ви даде најдобра услуга. 9 Парчиња Триаголник Во Прав Издувам Супер Меко Лице Триаголник Шминка Издувам За Лице Тело Лабава Пудра Козметичка Основа Алатки За Шминка За Жени Девојки Подарок (Црна, Црвена).

Карактеристики

Производи во категоријата