.

.

Смешен саркастичен подарок за стоматолошки хигиеничари не прашуваат, бело 15 унца

Смешен саркастичен подарок за стоматолошки хигиеничари не прашуваат, бело 15 унца

DEN 287.84

Износ
Залиха

Совршен за соработник, канцеларија, пензија, добредојде канцелариска забава за Божиќ, роденден или годишнина од работа. Специјалниот текст на криглата е отпечатен од обете страни : немојте да прашате што можат да направат вашите стоматолошки хигиеничари за вас, туку наместо тоа, прашајте што можете да направите за вашите хигиеничари на забите. ? Машината за миење садови и микробрановата безбедна - канцелариската кригла е микробранова и машина за миење садови, но не се препорачува да се мијат во машина за миење садови бидејќи тоа ќе промовира бледнее и постепено губење на отпечатокот. Силно препорачуваме миење на рацете, така што отпечатокот ќе трае подолго. ? Совршен подарок за хигиеничари на забите. Опис : Висококвалитетна керамичка кригла, безбедна машина за миење садови, микробранова безбедна, украсена со целосна сублимација на бојата за завиткување.

Карактеристики

Производи во категоријата