.

.

Комплет за компатибилен/замена за комплет за замена на Terydanble за јакна за раздвојување на Окли со 3 боја

Комплет за компатибилен/замена за комплет за замена на Terydanble за јакна за раздвојување на Окли со 3 боја

DEN 592.00

Износ
Залиха

Увезени. Гумена рамка. Леќи со смола. Поларизиран. Анти-рефлексивна обвивка за обложување. Ширина на леќи : Стандарден инчи. Се вклопува во Окли Сплит јакна, потврдете ја вашата рамка Sku. Поларизација. Комплет за мека силиконска гума. Висок квалитет и лесен за инсталирање. Анти-лизгање трајна подобрена јачина. Увезени. Гумена рамка. Леќи со смола. Поларизиран. Анти-рефлексивна обвивка за обложување. Ширина на леќи : Стандарден инчи. Се вклопува во Окли Сплит јакна, потврдете ја вашата рамка Sku. Поларизација. Комплет за мека силиконска гума. Висок квалитет и лесен за инсталирање. Анти-лизгање трајна подобрена јачина. 1. Како да потврдите дали леќите се погодни за вашите очила за сонце : Бројот на сликата е ист како и бројот на внатрешноста на советите на храмот, тој е точен. Секоја употреба на трговски марки Окли се користи за да се опишат само производи. 3. Купениот производ не ја вклучува рамката. 4. Опис на разликата во колоната : Може да има одредена разлика во бојата помеѓу реалниот предмет и фотографијата, а вистинскиот предмет ќе преовладува! 5.100% задоволството на клиентите е наш главен приоритет, ние ќе им помогнеме на сите; Одговорете и решете ги сите проблеми со клиентите. 6. Ве молиме, контактирајте не по е -пошта. Обично одговараме во рок од 1 работен ден. · Не исплакнете со солена вода/морска вода, вода/чистачка со сапуница и вода во базен, бидејќи овие типови течности содржат хемикалии кои можат да ја оштетат површината на облогата. 15. Инсталирање и замена на леќи · Сфатете го горниот и долниот дел на рамката со двете раце; Нежно повлечете се на горниот дел од рамката додека ги туркате леќите одзади. · Вметнете ги леќите за замена почнувајќи од мостот на носот; Притиснете ги леќите за замена по должината на периферијата додека не биде целосно ангажирана и безбедно во функција.

Карактеристики

Производи во категоријата