.

.

Кабел за напојување со кабел за напојување со 5FT со 5ft 3-почна 3-по наизменична струја за адаптер за адаптер за Microsoft Xbox One 1 тула

Кабел за напојување со кабел за напојување со 5FT со 5ft 3-почна 3-по наизменична струја за адаптер за адаптер за Microsoft

DEN 473.60

Износ
Залиха

Ова е само кабелски кабел. 30 дена гаранција за враќање на парите / 60 дена бесплатна размена со платена етикета за поврат / 360 дена во секое време гаранција без загриженост!. PLS kindубезно проверете го моделот на вашата машина пред да го купите, ако не сте сигурни, PLS на почетокот контактирајте не. Брза испорака : брод во рок од 24 часа, освен празници и викенди. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Ова е само кабелски кабел.

Карактеристики

Производи во категоријата