.

.

Солв Камен Бања Мат, Дијатомеј Земјата Бања Мат Бања Камен-Камен Бања Мат За Бања, Брзо-Сува Камен Мат, Не-Лизга Абсорбента Земјата Камен Туш Мат )

Солв Камен Бања Мат, Дијатомеј Земјата Бања Мат Бања Камен-Камен Бања Мат За Бања, Брзо-Сува Камен Мат, Не-Лизга Абсорбента

DEN 2.33

Износ
Залиха

Природна подлога за бања со дијатомејска земја која има исклучителна апсорпција и својства што ја отстрануваат влагата за брзо испарување на водата од површината. Површина за брзо сушење и ладење за чисти, суви подови. Минимално одржување и изградено да трае, со можност за враќање на апсорпцијата со помош на едноставна алатка за брусење. Разновиден дизајн погоден за употреба во бањи, базени, топли кади, лавици за садови, чинии за миленичиња, кал и многу повеќе. Еколошки и нетоксичен раствор кој помага во минимизирање на отпадот од вода. Супер апсорбирачките својства на подлогата за бања од дијатомејска земја овозможуваат брзо испарување на водата од површината, оставајќи ги стапалата да се чувствуваат свежи и суви. Практичниот и елегантен дизајн на подлогата за капење го прави совршен за употреба во различни области од вашиот дом, како што се решетки за сушење, станици за миленичиња, чаршафи, душеци за двор, базени и топли кади. Подлогата не бара тешко перење или одржување. Едноставно избрусете го со вклучената шкурка кога е валкана или кога треба да се врати апсорпцијата, и тоа е добро како ново. Изработена со материјали од врвен степен за да помогне да се спречи искривување или пукање, подлогата за бања со дијатомејска земја е издржлива и стилска. Природната подлога за земја од дијатомеј е нетоксична и помага во минимизирање на отпадот од вода. Природна подлога за бања со дијатомејска земја која има исклучителна апсорпција и својства што ја отстрануваат влагата за брзо испарување на водата од површината. Површина за брзо сушење и ладење за чисти, суви подови. Минимално одржување и изградено да трае, со можност за враќање на апсорпцијата со помош на едноставна алатка за брусење. Разновиден дизајн погоден за употреба во бањи, базени, топли кади, лавици за садови, чинии за миленичиња, кал и многу повеќе. Еколошки и нетоксичен раствор кој помага во минимизирање на отпадот од вода. Супер апсорбирачките својства на подлогата за бања од дијатомејска земја овозможуваат брзо испарување на водата од површината, оставајќи ги стапалата да се чувствуваат свежи и суви. Практичниот и елегантен дизајн на подлогата за капење го прави совршен за употреба во различни области од вашиот дом, како што се решетки за сушење, станици за миленичиња, чаршафи, душеци за двор, базени и топли кади. Подлогата не бара тешко перење или одржување. Едноставно избрусете го со вклучената шкурка кога е валкана или кога треба да се врати апсорпцијата, и тоа е добро како ново. Изработена со материјали од врвен степен за да помогне да се спречи искривување или пукање, подлогата за бања со дијатомејска земја е издржлива и стилска. Природната подлога за земја од дијатомеј е нетоксична и помага во минимизирање на отпадот од вода.

Карактеристики

Производи во категоријата