.

.

XBISON Бебе Бања Мат За Када Не Се Лизга, Када Мат Не Се Лизга, Бања Када Туш Мат За Деца Бебе Дете 15.5 x 27 x 0.5 инчи-Со Повеќе 700 Воздух Исполнет Џебови &засилувач; 200 Вшмукув?

XBISON Бебе Бања Мат За Када Не Се Лизга, Када Мат Не Се Лизга, Бања Када Туш Мат За Деца Бебе Дете 15.5 x 27 x 0.5 инчи-Со

DEN 2.67

Износ
Залиха

Нелизгачка Подлога За Када Дизајнирана За Удобност-Xbison е посветена на тоа да го направи животот во бањата уште попријатен, оваа ново надградена подлога за бебешка бања за нелизгање на када е тестирана безброј пати и е совршена по големина : 15,5 x 27 x 0,5 инчи за неспоредлива удобност за вас и вашето семејство, може да се користи во простории за бања или туширање и уживајте во удобноста слична на бањата дома!!!. 200+ Вшмукување чаши два слоја материјал исполнет со воздух за да ги направите вашите стапала или грбот на вашето бебе поудобни, како да лежите и стапнувате на облак, дизајнот со камчиња обезбедува совршена поддршка и исто така може да игра нежна функција за масажа. Врвен Квалитет И Лесен За Чистење - оваа подлога за када нелизгачки деца обезбедува вистинска количина на покриеност, изработена од висококвалитетен природен гумен материјал за одлична издржливост и цврстина, не е лесна за кинење и пукање, долг живот, без непријатен мирис, погоден за деца, без БПА и нема да му наштети на нивното тело. Лесен за чување и закачување, перење во машина, лесен за чистење, само сушете природно без да оставите дамки. Широка Применливост И Прв Минималистички дизајн на Клиентите овозможува нашата подлога за када за мали деца да се вклопи во кој било стил на бања, совршен за дома, хотел и модерни бањи и е најпопуларниот подарок за дома оваа година. Ксбисон фокусирајте се на искуството на клиентите, доколку имате какви било прашања или незадоволство, ние обезбедуваме 24-часовна онлајн услуга по продажбата.

Карактеристики

Производи во категоријата