.

.

Klkcms Кади за полица за туширање со висечки куки за бања, полици за складирање на железо од железо, организатор за бања, тоалет, кујна, мало злато

Klkcms Кади за полица за туширање со висечки куки за бања, полици за складирање на железо од железо, организатор за бања, тоалет,

DEN 288.00

Износ
Залиха

* Направено од премиум железо за да се заштити од 'рѓа, обезбедувајќи издржливост и долговечност, костум за ставање на влажни места. * Брзо и лесно монтирање. Силен и водоотпорен. Инсталацијата пред дупка спречува да се повреди wallидот. * На вселената и ставете уредно додека ја украсувате бањата и кујната може да биде попространа. * Доаѓа со куки што висат S може да го издржат тешкиот капацитет. Како што се крпа, четка, течен сапун, шампон, итн. * Погоден за чисти, суви и површини како што се, итн. Осигурете се да ја исчистите и исушите wallидната површина пред инсталацијата. Опис : - Направено од премиум железо за да се заштити од 'рѓа, обезбедувајќи издржливост и долговечност, костум за поставување на влажни места. - На вселената и ставете уредно додека ја украсувате бањата и кујната може да биде попространа. - Доаѓа со куки што висат S може да го издржат тешкиот капацитет. Како што се пешкир, четка, течен сапун, шампон, итн. - брзо и лесно монтирање. Силен и водоотпорен. Инсталацијата пред дупка спречува да се повреди wallидот. - Погодно за чисти, суви и површини како што се, итн. Осигурете се да ја исчистите и исушите wallидната површина пред инсталацијата. Спецификација : - Материјал : Ironsize Chart : LXWXHSMall Големина : 25x12x19cm/9.84x4.72x7.48in Chlarge Големина : 34x12x19cm/ 13.39x4.72x7.48 Inchpackage Вклучува : 1 парче кујна за бања Полица2 парчиња куки2 парчиња парчиња без трајно нокти : Не се препорачува за боја, позадина или нерамни површини. Ве молиме почекајте 24 часа пред употреба.

Карактеристики

- Material:
Iron
Size Chart:
LxWxH:
Small Size:
25x12x19cm/9.84x4.72x7.48inch
Large Size:
34x12x19cm/13.39x4.72x7.48inch
Package Includes:
1 Piece Kitchen Bathroom Shelf:
2 Pieces Hooks:
2 Pieces Traceless Nails:
Note:
Not recommended for paint, wallpaper, or uneven surfaces. Please wait for 24 hours before use.:

Производи во категоријата