.

.

ЗАЧУДУВАЧКИ ОТПЕЧАТОЦИ Подароци За Тато Од Ќерка-Татковци Ден Подароци Од Ќерка-Смешни Тато Подароци Од Ќерка-Тато Роденденски Подароци Идеи Од Ќерка - Новина Тато

ЗАЧУДУВАЧКИ ОТПЕЧАТОЦИ Подароци За Тато Од Ќерка-Татковци Ден Подароци Од Ќерка-Смешни Тато Подароци Од Ќерка-Тато Роденденски

DEN 1.00

Износ
Залиха

УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА ДЕНОТ НА ТАТКОВЦИТЕ ЗА ТАТО : Печатени со хумористични зборови : Тато супер херој со наметка, ОТПЕЧАТОЦИ од ДЕНОТ на ТАТКОВЦИТЕ подароци од подароци за роденден на ќерка и син тато шолјата за кафе е повеќе од само практичен подарок за татко, подарок за Свекор, подарок за сопруг, подарок за мажи. Тоа ќе ги насмее вашите сакани мажи и ќе се чувствува сакано секој пат кога ќе испие голтка кафе/чај од него. Денот На татковците Подароци За Тато Од Ќерка, денот на таткото, подароци за тато, тато роденденски подарок од син,, роденденски подарок за тато од ќерка. СОВРШЕН ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК : однесете го искуството со пијалоци на вашиот татко на следното ниво со НЕВЕРОЈАТНИ ОТПЕЧАТОЦИ напредна изолирана гимнастичарка. Со можност да ги одржува своите пијалоци ледени ладни до 24 часа и да испарува топло до 12 часа, тој ќе ужива во оптимална контрола на температурата без разлика на времето. ДЕНОТ НА ТАТКОВЦИТЕ ПОДАРОЦИ ОД ЌЕРКА СЕКОЈА ПРИГОДА : со својот паметен дизајн и духовита порака, оваа гимнастичарка сигурно ќе донесе насмевка на лицето на вашиот татко и ќе му го разубави денот на која било пресвртница. Со 14оз Новина Кригла, можете да создадете значајни моменти што и двајцата ќе ги негувате во годините што доаѓаат. БПА БЕСПЛАТНО И ИЗДРЖЛИВО : Овие тамблери доаѓаат со капак без бпа, удобен пијалок. Изработени со нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна овие тамблери се издржливи, нераскинливи, отпорни на пот, отпорни на ' рѓа и совршени за скари во дворот, дружење на базен или уживање во топол ден на плажа со пријателите. ЗАДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА-ние користиме изолација со двоен ѕид за да помогнеме да се задржат топлите и студените температури на течноста, што значи дека вашиот пијалок сепак ја одржува својата температура без разлика колку од тепањето на оваа чаша трае. Кој подобар начин да ја прославите вашата љубов кон тато отколку да испечатите тамблер со урнебесниот цитат за него? Можете да ја видите сјајот во неговите очи, и насмевката на лицето кога ќе го отвори Овој Подарок На Тато.Дозволете му да ужива во неговите омилени пијалоци без разлика каде се наоѓа со оваа машина од нерѓосувачки челик.

Карактеристики

Производи во категоријата