.

.

SUCXDZQ ПРЕДВОДЕНА Масичка За Кафе, Модерна 2 Нивоа Висока Сјајна Бела Масичка За Кафе Со Далечински Управувач, Масичка За Дневна Соба

SUCXDZQ ПРЕДВОДЕНА Масичка За Кафе, Модерна 2 Нивоа Висока Сјајна Бела Масичка За Кафе Со Далечински Управувач, Масичка За Дневна

DEN 1.67

Износ
Залиха

Димензии на производот-оваа модерна лед масичка е со димензии 19,7 "Д х 35,4" В х 13,8 " Ч и има максимален капацитет на тежина од 150 фунти. Може лесно да се инсталира и заврши со следење на упатствата за инсталација, а сите додатоци и алатки се вклучени во пакетот. Ргб Амбиентално Осветлување - бела масичка со висок сјај со 16 варијации на бои и 4 прилагодливи ефекти на осветлување за да се создаде атмосфера погодна за забави и разни сцени. Далечински управувач за далечинско прилагодување на светлата, давајќи ви удобно и технолошко животно искуство. Совпаѓање на модерен Стил-Едноставен и стилски дизајн. Белата централна маса со висок сјај лесно може да одговара на различни стилови на украсување на домот. Долниот простор за складирање може да се користи за вашите омилени украсни предмети или дневни потреби. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-масичката е составена од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ со стабилна структура дизајнирана да обезбеди цврстина и издржливост. Висококвалитетен водоотпорен површински ув третман, мазен и нослив, лесен за чистење и одржување. За да спречите гребнатини, површината со висок сјај ќе биде покриена со заштитна фолија, ве молиме откинете по инсталацијата. Онлајн Услуга и Гаранција - SUCXDZQ обезбедува една година гаранција за сите клиенти кои ја купуваат НАШАТА LED масичка. Имаме тим по продажбата за да обезбедиме професионални насоки за инсталација и замена на делови, добредојдовте да не контактирате преку порака, ќе го решиме вашиот проблем на време.

Карактеристики

Производи во категоријата