.

.

PhotoHighQuality ED-BP1900US ED-BP1900 Полнач Компатибилен За SAMSUNG NX1, EV-NX1ZZZBMBUS, EV-NX1ZZBQBUS,

PhotoHighQuality ED-BP1900US ED-BP1900 Полнач Компатибилен За SAMSUNG NX1, EV-NX1ZZZBMBUS, EV-NX1ZZBQBUS,

DEN 207.84

Износ
Залиха

Дигитална Камера. Дигитална Камера. Полнач За батерии За Samsung BP-1900, ED-BP1900/US, Ed-BP1900 Батерија(не е направена од samsung) ЕД-BP1900 US ED-BP1900 Полнач За Samsung NX1, EV-NX1 ZZZBMBUS, EV-NX1 ZZBQBUS, Карактеристики : - директен приклучок за ѕиден полнач во задниот дел-не е потребен кабел - 110-220 Волти - РАБОТИ ВО СЕКОЈА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ - АДАПТЕР ЗА АВТОМОБИЛ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА - НАПОЛНЕТЕ ЈА БАТЕРИЈАТА ДОМА ИЛИ ВО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ - Супер Брз полнач 600ma - ГИ полни ПОВЕЌЕТО БАТЕРИИ ЗА 60-90 МИНУТИ - ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНАЧ - црвено Светло : ТРЕБА ПОЛНЕЊЕ, ЗЕЛЕНО СВЕТЛО : ПОЛНЕЊЕТО Е ЗАВРШЕНО - СОСЕМА НОВО - ВО ФАБРИЧКИ ЗАПЕЧАТЕН МАЛОПРОДАЖЕН ПАКЕТ РАБОТИ СО SAMSUNG : Nx1, Ev - nx1zzzbmbus, ev-nx1zzbqbus, EV-NX1 ZZBZBUS, EV-NX1 ZZZBMBUS, dslr камери. Ставка Вклучува - директен приклучок За полнач За домашен ѕид - 12v Адаптер За Автомобил-1-Годишна Гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата