.

.

SSSR 2 PRONG 2 PIN AC кабел за напојување со кабел за кабел за Nikon Digital Camera Charger Ново

SSSR 2 PRONG 2 PIN AC кабел за напојување со кабел за кабел за Nikon Digital Camera Charger Ново

DEN 113.28

Износ
Залиха

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ✅ 【Компатибилен】 : Нашиот производ е замена. ✅ 【Гаранција за висок квалитет и безбедност】 Овој адаптер / кабел е направен со највисок квалитет на материјали.v-0 одделен пламен ретардант, OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој) 100% компатибилност со оригиналниот, поголема безбедност од другиот адаптер. ✅ 【Гаранција】 : Поддржуваме 30 дена без причина да се вратиме и гарантираме 24 месеци. Враќањето на прозорецот ќе биде затворен еден месец откако ќе го добиете производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас и многу ќе ви помогнеме да ви помогнеме. 24 x 7 Поддршка за е -пошта !!!. SSSR 2 PRONG 2 PIN AC кабел за напојување со кабел за кабел за Nikon Digital Camera Charger NEW. ✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ✅ 【Компатибилен】 : Нашиот производ е замена. ✅ 【Гаранција за висок квалитет и безбедност】 Овој адаптер / кабел е направен со највисок квалитет на материјали.v-0 одделен пламен ретардант, OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој) 100% компатибилност со оригиналниот, поголема безбедност од другиот адаптер. ✅ 【Гаранција】 : Поддржуваме 30 дена без причина да се вратиме и гарантираме 24 месеци. Враќањето на прозорецот ќе биде затворен еден месец откако ќе го добиете производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас и многу ќе ви помогнеме да ви помогнеме. 24 x 7 Поддршка за е -пошта !!!. SSSR 2 PRONG 2 PIN AC кабел за напојување со кабел за кабел за Nikon Digital Camera Charger NEW. ✅ Features * Загревање на заштитата со паметен чип * Заштита на преоптоварување со високо квалитетни жици * Анти-мешање Карактеристики со подобри материјали за изолација * Високо квалитетен, гумен кабел за напојување со текстура ✅ Производ Спецификација : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : US ✅PLASE Потврда за потврда Моделот на адаптерот што ви треба пред да го набавите!.

Карактеристики

Производи во категоријата