.

.

Магнетни Камин Ќебе, Магнетни Камин Нацрт Затворач За Блокирање На Ладен Воздух&засилувач;Загуба На Топлина За Летна Зима, Магнет Камин Екран Затворен Оџак Отворот

Магнетни Камин Ќебе, Магнетни Камин Нацрт Затворач За Блокирање На Ладен Воздух&засилувач;Загуба На Топлина За Летна Зима, Магнет

DEN 638.88

Износ
Залиха

€● Напредно Ќебе За Камин-Нормална и неквалитетна покривка за камин,тргнете се настрана.Нашето магнетно ќебе за камин за куќа има 2 методи за инсталација за избор, магнетна инсталација и инсталација на командната кука.Изработен од тежок огноотпорен Оксфордски Памук, зашиена кутија,добро распоредена и извонредна обвивка, отпорна на топлина и студ. `+Топли СОВЕТИ : ве Молиме измерете го вашиот камин пред да нарачате за да обезбедите вклопување. €● Максимална Моќност За Престој - со многу силна вградена магнетна подлога, врвни куки и 3 громови, а не обични тенки магнетни ленти и сиромашни куки, кои ќе останат на место безбедно и нема повеќе да паѓаат!!! Брз и лесен за инсталирање во рок од 2 минути.Совршено одговара-Ви Заштедува време и пари!. €® Заштеда на енергија И Чувајте Удобно-магнетниот капак на нацртот на Каминот спречува топлотниот нацрт и студениот воздух да излезат во текот на зимата и летото,ги намалуваат трошоците за електрична енергија.Во меѓувреме,заштитете го вашето семејство од мириси,остатоци,чад и пепел.Каминот нацрт стража покритие ќе плаќаат за себе надвор со текот на времето. `+ Лесно За Нега И Чување - оваа елегантна црна покривка за блок во затворен простор совршено одговара на сите стилови на камин.Може да се мијат и сушат на воздух,лесно се преклопуваат,чуваат кога не го користат ова без да заземаат еден тон простор,траат многу сезони.Топли Совети : околината со Висока температура долго време ќе ги намали перформансите на магнетот,ве молиме користете го капакот на нацртот на каминот откако ќе се изгасне отворениот оган. Quranty 365 Дена Гаранција-OYRLIZE обезбедува 365 Дена гаранција и гаранции да бидат издржливи и премија.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не.Црниот камин додатоци декор е исто така прекрасен подарок за најблиските за време на празникот !!!.

Карактеристики

Производи во категоријата