.

.

Големи Клипови За Нокти За Коса За Густа Коса Нелизгачки Клипови За Коса За Жени, 4 Инчни Силни Стеги За Држење На Косата Стеги За Октопод За Густа Долга Коса

Големи Клипови За Нокти За Коса За Густа Коса Нелизгачки Клипови За Коса За Жени, 4 Инчни Силни Стеги За Држење На Косата Стеги

DEN 191.84

Износ
Залиха

Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетна Акрилна смола со долготрајна примена и безбедна метална пружина, канџите за коса се силна флексибилност, издржливи, лесни за употреба и тешко се кршат. Нема да се скрши дури и ако падне на земја. Можете да ги користите секој ден. Удобни и Нелизгачки : овие клипови за канџи се безбедни и лесни, лесни за носење и удобни. Силните испреплетени заби на секоја страна можат цврсто да ја држат косата цел ден без да ја повредат косата. Нанесете На Сите Видови Коса : Големина : 4*2.5*2.1 инчи. Овие силни канџи за коса имаат една големина и 3 класични бои, погодни и за девојчиња и за жени. Совршен за сите типови коса (густа/нормална/тенка/Долга/кадрава/права), особено за густата долга коса. Широка Примена : Одлично за секојдневно носење, ви обезбедува брз и секојдневен стил, како што се туш, бања, шминка, чистење во домаќинството, спорт и многу повеќе. Елегантен и Шармантен : Достапни во 3 модни бои, клиповите се погодни за разни прилики како канцеларија, шопинг, патување, запознавање, забава итн. Тие ќе направат вашата коса да изгледа елегантно и шармантно. Совршени за стегање на косата Или правење стил На коса нашите клипови за нокти за коса не се добри само за држење на косата, туку се совршени и за стилизирање на косата за да ве направат пошармантни и попривлечни на забава, состаноци итн. Најдобар Избор За Секојдневниот Живот големите канџи се совршени за миење лице, стилизирање, депонирана маска, сушење коса, сечење коса или држење на косата надвор од водата кога се бањате или туширате. Обезбедува брз секојдневен стил или полуформално ажурирање, погодно за жени со густа/нормална/тенка коса за да ја одржуваат косата уредна кога се во бања (туш), студентски дом, берберница, кујна и други места. Трајни И Долготрајни канџите за пастелна коса се изработени од издржлива Акрилна смола и силна метална пружина. Не е лесно да се скршат или избледат откако ќе аплицираат долго време. Спецификација на производот : Материјал : Акрилна смола, метална пролет Количина : 3 Парчиња Боја : Црна, Кафе, Сина Големина : 10*6*5.5 цм / 4.0*2.5*2.1 Инчи Применлив Тип На Коса : Долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средно густа коса, густа коса и екстра густа долга коса. Пакетот Вклучува : 3 х Убави Клипови За Нокти За Коса.

Карактеристики

Производи во категоријата