.

.

ИЛИРИКО 4 Парчиња Мачка Роза Цвеќиња Растителни Акварел Сликарство 10 МЛ Qtip Држач Диспензерот за Памук, Памук, Памук Тркалезна Влошки, Конец - Пластични Аптека Тегла

ИЛИРИКО 4 Парчиња Мачка Роза Цвеќиња Растителни Акварел Сликарство 10 МЛ Qtip Држач Диспензерот за Памук, Памук, Памук Тркалезна

DEN 681.60

Износ
Залиха

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина. ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : може совршено да складира некои мали предмети, да ги одржува уредни и чисти. Како одлични организациски канистри, лесно можете да се отворите со една рака. Овие контејнери за складирање можете да ги користите за организирање мали предмети, како што се јајце за убавина, четка за лице, бонбони, пенкала, клип, памучни топчиња, памучни брисеви, памучни влошки, врски за коса, избор на конец, сол за капење и многу повеќе. +Елегантна Декорација На Домот : Функционална, но сепак декоративна, извонредна и проѕирна тегла со бамбусова покривка е многу природен декоративен елемент, кој е погоден за многу сцени, како што се декор за бања, декор во тоалет, спална соба, кујна, канцеларија или просторија за процеси, во некои тесни простори, како што се ѕидни полици и мали комоди за бања. ●Густа Проѕирна Мазна Пластика : Секоја тегла за аптека има отстранлив акрилен капак и широка уста за да го направи пристапот до потребите и додатоците за бања едноставен, лесен за совршено поставување на советите за прашања во диспензерот и лесен за нивно извлекување. +Водоотпорен и отпорен на Влага : капаците се цврсти и цврсти, ги чувате теглите за аптека во бањата и памукот нема да се издува од влага. €Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина. ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : може совршено да складира некои мали предмети, да ги одржува уредни и чисти. Како одлични организациски канистри, лесно можете да се отворите со една рака. Овие контејнери за складирање можете да ги користите за организирање мали предмети, како што се јајце за убавина, четка за лице, бонбони, пенкала, клип, памучни топчиња, памучни брисеви, памучни влошки, врски за коса, избор на конец, сол за капење и многу повеќе. +Елегантна Декорација На Домот : Функционална, но сепак декоративна, извонредна и проѕирна тегла со бамбусова покривка е многу природен декоративен елемент, кој е погоден за многу сцени, како што се декор за бања, декор во тоалет, спална соба, кујна, канцеларија или просторија за процеси, во некои тесни простори, како што се ѕидни полици и мали комоди за бања. ●Густа Проѕирна Мазна Пластика : Секоја тегла за аптека има отстранлив акрилен капак и широка уста за да го направи пристапот до потребите и додатоците за бања едноставен, лесен за совршено поставување на советите за прашања во диспензерот и лесен за нивно извлекување. +Водоотпорен и отпорен на Влага : капаците се цврсти и цврсти, ги чувате теглите за аптека во бањата и памукот нема да се издува од влага. 4 Пакувања Qtip Држач Диспензерот За Памук, Памук, Памук Круг Влошки, Конец-10 мл Јасно Пластични Аптека Тегла Во Собата За Бања Канистер Организација За Складирање,Суета Шминка Организаторот Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве Молиме дозволете мала разлика во бојата! Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент,ви Благодарам многу! Имајте добар ден!.

Карактеристики

Производи во категоријата