.

.

Слатки Мрзливи Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Соли За Капење Со Конец За Памук Организат

Слатки Мрзливи Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Соли

DEN 2.33

Износ
Залиха

€®Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : држачот за памучни топчиња е идеален за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба.75(D) ВНАТРЕ. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Отпорен на прашина и водоотпорен, ја штити чистотата и хигиената на складиштето. во канцеларијата. - ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Убаво дезениран, мал и симпатичен, со функција за складирање, идеален како подарок за загревање на куќата, подарок за роденден, подарок За Денот на Благодарноста, божиќен подарок за вашето семејство, пријатели. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот.75(D) ВНАТРЕ. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 4. - ПРЕКРАСНИ УКРАСИ : со прекрасни дезени, декоративен е и ја комбинира убавината со организацијата; совршен е за вашата суета, бања и е идеална декорација на домот. Капаците 100% одговараат на теглите, лесно се отвораат и затвораат. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба.75 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА● : Проѕирниот држач за памучни топчиња е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилскиот држач за памучни топчиња има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. - УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Проѕирен мат дизајн, телото на конзервата има прекрасна шема, а содржината може јасно да се види. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилскиот држач за памучни топчиња има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Одржување на бањи, суети чисти и уредни.

Карактеристики

Производи во категоријата