.

.

innewgogo Компас Роуз 2 Пакет Памук Држач За Топчиња Организатор Диспензерот Пластични Аптекарски Тегли Со Капаци Памук Држач За Топчести Рампи Јасен Диспензер За Орга

innewgogo Компас Роуз 2 Пакет Памук Држач За Топчиња Организатор Диспензерот Пластични Аптекарски Тегли Со Капаци Памук Држач

DEN 0.33

Износ
Залиха

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со директна шема на прскање, отпорен е на прашина, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. Капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат. €Идеална Големина Овие Диспензери За Држачи Од 10,5(Ж) х 7(Г) см / 4,13(Ж) х 2,75(Г) Инчи Се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за чување и вадење, како што се памук, избор на конец, тампон, соли за капење, лента за вратоврска за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, боички, бонбони, пенкала, клип, итн. ●Чувајте Го Организиран Оваа Пластична Тегли помогне да се задржи суета убаво, сува и чиста од бања влажност и да ја задржите работите организирани. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи.Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чисти и санитарни. €Домашен Декор Овие Јасни Тегли За Организатори На Бања се добри декор елементи на додатоци комплети за повеќето домашни украси, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујна или канцеларија. Тоа е совршен додаток на постојниот декор. `+Топла Услуга Ако добиете скршен производ Или недостаток на додатоци, или какво било незадоволство, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме задоволително решение. Зошто да го изберете Нашиот Организатор На Држачи за Топчиња од Памук? 1. Материјал : Пластични ПС. Транспарентна пластика со директна шема на прскање. Отпорен на прашина, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. Капаците 100% одговараат на теглите за да се чуваат од прашина и лесно се отвораат и затвораат. 2. Големина : 1 10.5 (Ж) х 7 (Г) см / 4.13 (Ж) х 2.75 (Д) инчи. Совршено складирање за памук, памучни топчиња, избор на конец, тампон, соли за капење, лента за врзување коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, боички, бонбони, пенкала, клип, итн. 3. Пакетот Вклучува Избор 1 : Две пакувања. Избор 2 : Четири пакувања. 3. Совршен Домашен Декор : Чувајте ги работите организирани. Не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку и ги одржува чисти и санитарни. Совршен додаток на постојниот декор., погоден за повеќето домашни украси, како што се материјали за тоалет, додатоци за бања, организирање суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујна или канцеларија. 4. Топла Услуга : Ако нешто тргне наопаку со Вашите Пластични Тегли, ве молиме контактирајте не веднаш, ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро!.

Карактеристики

Производи во категоријата