.

.

6 Пакет Аптекарски Тегли Во Собата, Мејсон Тегла Декор Бања Суета Организатор За Складирање Канистер, Стакло Qtip Носителот Диспензерот За Qtips, Памучни Брисеви, Топка?

6 Пакет Аптекарски Тегли Во Собата, Мејсон Тегла Декор Бања Суета Организатор За Складирање Канистер, Стакло Qtip Носителот

DEN 295.84

Износ
Залиха

Може да бидете креативни и да користите за тегли со бонбони или шарени камења-итн. Супер симпатична и направете ја бањата да изгледа фарма-шик и пријатна. Совршени за секоја бања и се доволно мали за да се чуваат покрај мијалникот,на полиците во бањата,суетата,масата или кој било друг мал простор. и овие мали тегли додаваат толку прекрасен допир на суетата. Идеален домашен декор, рустикален декор, западен декор, декор за бања, декор на фарма, стил на фарма, западен, рустикален стил, современ декор. €Пакет вклучува : 6 Пакет од 8 унца аптекарска тегла во собата.

Карактеристики

Производи во категоријата