.

.

Микролитар 20-0000МС Продолжен Престилка Магнетни Стегање Печат, Злато, 20 мм

Микролитар 20-0000МС Продолжен Престилка Магнетни Стегање Печат, Злато, 20 мм

DEN 373.28

Износ
Залиха

20мм печат. Магнетна заптивка. Златна боја. Земја на потекло : Сад. Микролитар 20-0000МС Продолжена Престилка Магнетна Заптивка За Стегање, Злато, 20мм, Пакување од 100. Овој производ е направен во Соединетите држави и произведен од Двк Животни Науки.

Карактеристики

Производи во категоријата