.

.

Ксијанглангуспех 3 Парчиња Храна Одделение Силиконски капак Нова Симпатична Анти-прашина Силиконски Акрилик Дијамант Стакло Чаша Покрие Кафе Кригла Вшмукување П?

Ксијанглангуспех 3 Парчиња Храна Одделение Силиконски капак Нова Симпатична Анти-прашина Силиконски Акрилик Дијамант Стакло

DEN 119.36

Износ
Залиха

Материјал : силикон за храна, еколошки безбеден и нетоксичен. Големина : дијаметар 10см/3,9", погоден за чаши со дијаметар на отворање помал од 9,5 см. Температурен опсег : - 40o C~230o C (-40~480 F), можете да го ставите во замрзнувач, микробранова печка или рерна. Ве молиме имајте предвид дека мора да го извадите дијамантскиот дел од капаците кога ќе ги ставите сите капаци во микробранова печка или рерна. Едноставно и практично : Покријте ја чашата на едноставен и удобен начин за да ја задржите прашината надвор; во исто време, има и добри перформанси на запечатување, со одреден ефект на топлинска изолација. Материјал : Силиконска Боја : светло сина, портокалова, Розова Големина : дијаметар 10,5 см/4,1" вклучен Пакет : 3 х силиконски капак за чаши Како да се користи : за да овозможите херметичко запечатување, притиснете го капакот на чашата малку додека не се цица. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите : боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете. Мора да го извадите дијамантскиот дел од капаците кога ќе ги ставите сите капаци во микробранова печка или рерна. Ако сакате, нашата продавница има повеќе Капаци За Чаши за избор, ви благодариме за купувањето. Ако имате какви било прашања во врска со предметите, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме навреме.

Карактеристики

Производи во категоријата