.

.

Ваиво-п Капаци За Конзервирање, 70мм Редовни Капаци За Конзервирање На Устата, Капаци Од Поделен Тип Отпорни На Истекување, Материјал За Храна

Ваиво-п Капаци За Конзервирање, 70мм Редовни Капаци За Конзервирање На Устата, Капаци Од Поделен Тип Отпорни На Истекување,

DEN 1.67

Износ
Залиха

Карактеристики : . Еднократни капачиња за замена кои ќе ви помогнат да ги замените валканите капачиња. Убава херметичност, чувајте ја храната свежа и уживајте во нив секој ден!. Материјалите за храна ви дозволуваат да ги користите со доверба. Мултифункционален и повеќенаменски!. Добри перформанси на запечатување, затегнатост на воздухот и не-истекување!. Одлично Запечатување : секој капак од тегла за конзервирање доаѓа со малку гума, што обезбедува храна подолга и посвежа! Херметички и без истекување, цврсто запечатување. Безбедно Мејсон Тегла Капаци : храна одделение бпа-бесплатни материјали и запечатување прстени, нашите конзервирање капаци се специјално дизајнирани за храна. Ве молиме слободно користете ги. Сетот вклучува : 54 парчиња Капаци За Конзервирање Со Прстени за Заптивки (лентата не е вклучена). Големина : 2,8 инчи во дијаметар. Боја : Златна. Широка употреба : Идеален За запечатување на теглите за конзервирање мејсон во кои се чуваат кимчи, овошје, џем,зачини, пијалоци, чај или кафе и многу повеќе. Безгрижно по продажбата : сите наши капаци се квалитетно тестирани пред породувањето. Во случај на какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Ваиво-п е компанија специјализирана за производство и продажба на висококвалитетни дневни потреби. Ние секогаш се стремиме да создадеме здрав и нежен живот. Ние го земаме клиентот како основа, го земаме пазарот како насоки, го земаме квалитетот како стандард, ја земаме иновацијата како цел. Нашиот концепт за развој на бизнисот е интегритетот го гради брендот, квалитетот за да го освои пазарот. Со најдобар став да им служи на секој клиент!!!. Барате запечатен капак?Дали сте загрижени за чување храна? Дали ви се допаѓа капакот што ви помага да одржувате свежа храна?. Ваиво-п 70мм Редовните Капаци за Конзервирање со Прстени за Заптивки можат добро да ги задоволат вашите потреби.

Карактеристики

Производи во категоријата