.

.

Игли За Плетење Со Капчиња Гумена Рачка Куки За Капчиња Игли Рачка За Држење Плетено Ткаење Занаетчиско Предиво Алатки За Шиење Алатки За Шиење

Игли За Плетење Со Капчиња Гумена Рачка Куки За Капчиња Игли Рачка За Држење Плетено Ткаење Занаетчиско Предиво Алатки За Шиење

DEN 1272.00

Износ
Залиха

Вредност за парите : Вредност За парите. Одличен бонус кога станува збор за погодност. Комплетот за куки за капчиња е одличен почетен комплет за капчиња. ●Висококвалитетен материјал● : Секој е добро изработен, изработен од висококвалитетни материјали, цврст и издржлив, мазен на допир, не мора да се грижите дали ќе го закачите предивото, за да можете лесно да плетете. Qrochet Chook : Куката за Капчиња доаѓа со удобна и лесна рачка за држење за да се намали или елиминира болката во рацете, зглобот или прстот. Можете да плетете долго време без болка во рацете. ①Удобно : Уживајте во хеклањето без замор! Куките во нашите комплети за капчиња помагаат во ублажување на непријатноста. ①ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ : одличен подарок за мама за Денот на Мајката! Без оглед на приликата, овој комплет за почетници и искусни хеклани ќе направи одличен додаток на вашиот животен век на капчиња. Материјал : Дрвена + Должина На Метална Рачка : прибл.7см/2,76 инеигла Должина : прибл.4см/1,57 инеигла Дијаметар : 3,5 мм (нерѓосувачки челик) / 5мм (месинг)Боја : златен/сребрен пакет вклучува : 2 х Игла Со Навој ве Молиме дозволете грешка од 0-1см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Карактеристики

Производи во категоријата