.

.

Вековна Ѕвезда Бебешки Капи За Сонце Летни Капи За Плажа за Деца UPF 50+ Капа За Заштита Од Сонце Со Широк Раб На Отворено

Вековна Ѕвезда Бебешки Капи За Сонце Летни Капи За Плажа за Деца UPF 50+ Капа За Заштита Од Сонце Со Широк Раб На Отворено

DEN 1.67

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 82% полиамид/18% еластан. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Производство на сонце : оваа капа за сонце за бебиња е изработена ОД ткаенина за заштита од сонце 50+ која блокира до 98% ОД U и УВБ зраците. Поефикасно заштитете ја главата, очите, лицето, вратот на детето од силна сончева светлина. Прилагодете ја главата ладна и проветрена за време на жешките летни денови. Преклопен и Пакуван : преклопливиот и пакуван компактен дизајн ја прави оваа капа за сонце за мали деца лесна за носење во движење и може да се преклопи во џеб без да се грижите дали ќе излезе од форма. Одлично За Надвор : детската капа за сонце е погодна за различни активности на отворено, како што се плажа, улица, шопинг, риболов, кампување, црква, училиште и дневни прошетки, го штити вашето бебе од силна сончева светлина во жешкото лето и го забавува.

Карактеристики

Производи во категоријата