.

.

ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл

ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл

DEN 237.92

Износ
Залиха

89% Полиестер, 11% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Затворање на затворање на вратоврската. Миење Раце Само. Материјал : Дали партали за мажи е направен со магична мешавина од полиестер и спандекс, Оваа Облога за Ладење На Шлемот е исклучително мека и удобна. Совршено ја апсорбира потта за време на спортски активности, брзо се суши. Прилагодлива Големина : Врзете ги прилагодливите ремени за вклопување што е цврсто и сигурно. Бандани за мажи Лесни За истегнување, без лупење, без избледување. Функција : Под капи или шлемови, како обвивка за глава за спорт на отворено, го штити вашиот череп од штетните U и УВБ зраци. Унисекс доо партал : Унисекс боја, кога ќе завршите со вежбање, машинско перење или миење раце и сушење. Мутл-употреба : Пот Фитил Доо може да се користи за возење велосипед, мотоциклизам, велосипедизам, фудбал, пешачење, трчање и други спортови на отворено. Лесен и мек хард шлем шлем лагер Или Како Хемо Капа.

Карактеристики

Производи во категоријата