.

.

Калкасл Занает 1 КОМПЈУТЕР Мини Каубојска Капа Западната Свадба Ја Фаворизира Декорацијата

Калкасл Занает 1 КОМПЈУТЕР Мини Каубојска Капа Западната Свадба Ја Фаворизира Декорацијата

DEN 2.67

Износ
Залиха

Пластика. Миење Раце Само. Врвен Квалитет Мини Каубојски Капи. Количина : 1pc/pkg (Секоја капа е поединечно спакувана со мобилна торба за дополнителна заштита). Одлично за западни свадбени украси и правење кукли. Гарантирано ќе ги однесете вашите уметности и занаети на следното ниво. Направен од филц како материјал, тој е мазен и мек на допир, но е издржлив и за секојдневно абење. Доаѓа во многу бои, вклучувајќи црвена, црна, бела и кафеава; Проверете ја нашата продавница за други стилови на мини занаетчиски капи!.

Карактеристики

Производи во категоријата