.

.

Tbestmax 10 парчиња Мини Мексиканска Капа Сомбреро Партиски Капи 5.9 Во Фиеста Украси Топ Шапка За Кучиња, Мачки Партиски Материјали

Tbestmax 10 парчиња Мини Мексиканска Капа Сомбреро Партиски Капи 5.9 Во Фиеста Украси Топ Шапка За Кучиња, Мачки Партиски Материјали

DEN 1598.40

Износ
Залиха

Голем материјал-слама, сите рачно изработени. Немате никаква штета на кожата на животните или децата. Многу слатко. 10 парчиња во пакетот што можете да држите голема паштета за вашето дете и вашето домашно милениче.Големина - (дијаметар) - 5.9 во. Одлична алатка за да го прославите роденденот на вашето домашно милениче, роденденот на децата. Синко Де Мајо, Мексиканскиот Ден ќе треба. Сите партиски тематски настан се соодветни. Совет-додавањето нова низа со шиење може да одговара на секоја големина на главата. Стрингот е прилагодлив. Можете да ја повлечете низата од едната страна за да бидете сигурни дека истата должина на двете страни. Совршена САМОДОВЕРБА, можете да ја декорирате на тврдата лента за глава,вашата симпатична кукла, вашата соба,шише со сос. Исто така, повеќе функција ќе најдете-украсување на вашиот јазол за да се спречи сонцето. Висок квалитет што може да се користи многу пати. Tbestmax 10 парчиња Мини Мексиканска Капа Сомбреро Партиски Капи 5.9 Во Фиеста Украси Топ шапка За Кучиња, Мачки Партија Резерви Кафеава.

Карактеристики

Производи во категоријата