.

.

Шапка за кучиња За Домашни Миленици Од Мала Раса, Капа За Кофа За Кучиња Со Очила За Сонце За Кучиња Со Дупки За Уши Летни Капачиња За Штитник За Ладење На Кученца За

Шапка за кучиња За Домашни Миленици Од Мала Раса, Капа За Кофа За Кучиња Со Очила За Сонце За Кучиња Со Дупки За Уши Летни Капачиња

DEN 3.00

Износ
Залиха

Убав комплет : пакетот вклучува 1 капа за кучиња и 1 пар очила за сонце за кучиња, убава комбинација за мали кучиња или мачки, како што се француски булдог, теди, чивава, Померанец, Бихон, Јоркширски териер, мопс, корги, кученца итн. Прилагодлива Големина : ве Молиме измерете го обемот на главата на вашето куче пред да го купите. И шапката за миленичиња и ладните очила се дизајнирани со флексибилни прилагодливи ремени што можат да се прилагодат и затегнат според големината на вашето куче. За капи за кучиња, надворешниот дијаметар е 16 см/6,29 инчи, внатрешниот дијаметар е 10,5 см/4,13 инчи.За очила за сонце, околноста на главата е 16-34см/6,3-13,4 инчи. Погледнете слики за повеќе детали за големини. Меки Материјали : Висококвалитетните капи за кофи за кучиња дишат и издржливи, не се лесни за деформација и можат да се користат долго време. Очилата се направени од компјутер и НАИЗМЕНИЧЕН материјал со тврди леќи, кои се безбедни, силни и издржливи, заштитувајќи ја главата и очите на вашето домашно милениче од сончева светлина, ветер или остри предмети за да обезбедат добра заштита за вашето домашно милениче. Симпатичен Дизајн : шапката за миленичиња на отворено е дизајнирана со 2 дупки за уши, што му овозможува на вашето домашно милениче да покаже слатки уши додека добро ја држи шапката, шапката нема да падне. Очилата не само што ги штитат очите на вашето куче од директна сончева светлина, туку добро се комбинираат и со црно-белата карирана капа. Вашето куче ќе биде најубавото момче/девојче на патот. Донесете го вашето куче да ужива во летото на отворено со сјаен комплет капа за кучиња. Соодветни Прилики : овој комплет за капи за летни кампови за миленичиња може да се користи и за внатрешни и за надворешни активности, а шапката за кучиња исто така може да биде додаток за миленичиња за да го прославите роденденот на вашето куче со различни тимови. Совршен за појавување На Костими За Ноќта на Вештерките и фотографија, патување, пешачење, плажа итн. Шапката за кучиња со очила за сонце е многу погодна за миленичиња од мала раса, облечете ги вашите миленици токму сега. Овој сет за изгореници од кучиња е супер симпатичен и корисен.

Карактеристики

Производи во категоријата