.

.

Cucumi 6pcs 35oz Стакло Карафа Со Капаци Стакло Вода Стомна, 1 Литар Сок Гарафа Во Собата За мимоза бар, Шампанско бар, Бранч, Ладен Чај, Партии Банкети

Cucumi 6pcs 35oz Стакло Карафа Со Капаци Стакло Вода Стомна, 1 Литар Сок Гарафа Во Собата За мимоза бар, Шампанско бар, Бранч,

DEN 431.84

Износ
Залиха

Пакетот Содржи : 6 парчиња 1л/35оз стаклена водена карафа, 6 проѕирни пластични капаци, 6 мали дрвени табли што можат да се закачат и обележат, 1 двостран постер со мимоза бар и шипка со меурчиња, 1 пенкало за обележување и 1 долга четка за чистење. Стаклениот стомна 35oz е погоден за ладење во фрижидер, а големината на шишето е погодна за поставување на страничната врата на фрижидерот. Висококвалитетен Стаклен Стомна За Вода : ова стаклено шише е изработено од висококвалитетно густо стакло. Шишето со вода е транспарентно и цврсто, без олово и пластика, Без БПА. Безбеден е за миење садови, но пластичниот капак не може да се стави во машината за миење садови. Уникатен Дизајн : стаклената карафа е тенка и долга, лесна за разбирање. Сепак, поради специјалниот дизајн, не се препорачува да истурате топла вода со висока температура во неа, бидејќи температурата ќе биде превисока за вашите раце при фаќање на шишето со вода. Малата табла и маркер може да се користат за пишување и идентификување на името на пијалокот. Двостраните картички за лого на мимоза бар и меур бар се погодни за совпаѓање со стаклени бокали за вода како разни украси за забави. Погодно За Чистење : густата стаклена карафа е безбедна за миење во машина за миење садови. Ако не користите машина за миење садови за чистење, четката за чистење со долга рачка исто така може да ви олесни да го исчистите дното и внатрешниот ѕид на стомна. Но, пластичниот капак не може да се стави во машина за миење садови. Мултифункционална Водена Карафа : стаклената водена гарафа е модерна и елегантна и може да се користи со додатоци. Таа е погодна за сите видови на мимоза бар, бузи бранч, и меур бар да се одржи ладен чај, ладно кафе, топол чај, сангира и други пијалоци. Стаклени шишиња со сокови се погодни и за разни тематски забави, банкети и попладневни забави со чај.

Карактеристики

Производи во категоријата