.

.

Омак Багажник За Покриви Попречни Шипки За Infiniti QX50 2019-2023, Багажник За Покрив Алуминиум Сребро 165 Фунти Покрив Врвот Товарни Лавици, 2 Парчиња

Омак Багажник За Покриви Попречни Шипки За Infiniti QX50 2019-2023, Багажник За Покрив Алуминиум Сребро 165 Фунти Покрив Врвот

DEN 2.33

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара НА INFINITI QX50 2019 2020 2021 2022 2023. Ве молиме проверете Ја Годината На вашето возило, Направете И Моделирајте пред да купите. ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен, силен, лесен, аеродинамичен и анодизиран алуминиум. Брава Против Кражба , Аеродинамична, Отстранлива, Водоотпорна, Водоотпорна. Лесен за инсталирање и демонтирање. КАПАЦИТЕТ МАКСИМАЛНО ОПТОВАРУВАЊЕ : нашите попречни шипки можат лесно да пренесат преку 225 КИЛОГРАМИ ако покривот на вашиот автомобил е доволно силен : Тув СЕВЕРНА Германија потврдува најголем носивост како 165 КИЛОГРАМИ 75 кг врз основа на просечниот капацитет на превоз НА ПОКРИВ на возилата ОЕ. Попречната лента ќе ви обезбеди доволно работи што треба да ги направите на вашето патување. ДИЗАЈН : Силните брави и клучеви ќе ви помогнат да ги отстраните во секое време исто така, помага за безбедност од кражба. Аеродинамичен дизајн за намалување на вознемирувачкиот шум на ветерот. ПРЕДНОСТИ : обезбедува совршена основа за поставување Опрема за Кампување, Багаж, Столбови за Риболов, Велосипеди, Сноуборди, Кајаци, Кануа и други додатоци на покривот. Упатство за употреба достапно и без сечење-дупчење потребно за инсталација. Ние брод истиот ДЕН. Само нарачајте пред 2 ЧАСОТ. Задна Вкрстена Лента, Предна Вкрстена Лента, Клучеви, Целиот Неопходен Хардвер За Монтирање. КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара НА INFINITI QX50 2019 2020 2021 2022 2023. Ве молиме проверете Ја Годината На вашето возило, Направете И Моделирајте пред да купите. ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен, силен, лесен, аеродинамичен и анодизиран алуминиум. Брава Против Кражба , Аеродинамична, Отстранлива, Водоотпорна, Водоотпорна. Лесен за инсталирање и демонтирање. КАПАЦИТЕТ МАКСИМАЛНО ОПТОВАРУВАЊЕ : нашите попречни шипки можат лесно да пренесат преку 225 КИЛОГРАМИ ако покривот на вашиот автомобил е доволно силен : Тув СЕВЕРНА Германија потврдува најголем носивост како 165 КИЛОГРАМИ 75 кг врз основа на просечниот капацитет на превоз НА ПОКРИВ на возилата ОЕ. Попречната лента ќе ви обезбеди доволно работи што треба да ги направите на вашето патување. ДИЗАЈН : Силните брави и клучеви ќе ви помогнат да ги отстраните во секое време исто така, помага за безбедност од кражба. Аеродинамичен дизајн за намалување на вознемирувачкиот шум на ветерот. ПРЕДНОСТИ : обезбедува совршена основа за поставување Опрема за Кампување, Багаж, Столбови за Риболов, Велосипеди, Сноуборди, Кајаци, Кануа и други додатоци на покривот. Упатство за употреба достапно и без сечење-дупчење потребно за инсталација. Ние брод истиот ДЕН. Само нарачајте пред 2 ЧАСОТ. Задна Вкрстена Лента, Предна Вкрстена Лента, Клучеви, Целиот Неопходен Хардвер За Монтирање.

Карактеристики

Производи во категоријата