.

.

Бугерв Тешки 265 килограми Багажник На Покривот Попречни Шипки за Форд Бронко Спорт 2021-2023 База/Биг Бенд &засилувач; 2023 Наследство/Наследство Ограничено &засилувач; 202

Бугерв Тешки 265 килограми Багажник На Покривот Попречни Шипки за Форд Бронко Спорт 2021-2023 База/Биг Бенд &засилувач; 2023

DEN 1520.00

Износ
Залиха

●Компатибилен со Вашиот ford ® Скроен направен само за ford Bronco sport suv моделите на Патиштата. Одговара за 2021 2022 2023 База, 2021 2022 2023 Биг Бенд, 2023 Наследство / Ограничено Наследство И 2021 Надворешни Банки. (Забелешка : Не За теренски украси . Ве молиме проверете дали вашето возило е опремено со фабрички странични шини. ●Лесен За Инсталирање Без дупчење И без сечење. Бугерв попречните шипки се прилагодливи за да одговараат на вашето возило. И стегите имаат гумени заштитни влошки за заштита на фабрички инсталираните шини. Апсолутно ветре за инсталирање и се вклопува како ракавица. Да ви донесе Безбедност И Издржливост.багер багер на покривот попречните шипки се направени од надграден тежок алуминиум. Овој пар замена на алуминиумски попречни шипки е до 265 килограми/120 килограми носивост. Идеален за транспорт на предмети како што се кеси за покрив, кутии за покрив, велосипеди, кајаци, скии и многу повеќе што сакате. €Висок Клиренс●решетката За покривот Бугерв воопшто нема да го попречува подвижниот покрив и е погодна за многу видови додатоци. ®12-Месечна Гаранција Без проблеми, попречните шипки на багер на покривот Бугерв доаѓаат со 12-месечна гаранција. Ако имате било какви проблеми или прашања, не двоумете се да не контактирате. Крст Бар, Ален Ки. Крст Бар, Ален Ки.

Карактеристики

Производи во категоријата