.

.

КСИКСИАН Задна Карго Мрежа,Автомобил Заден Товарен Нето Двослоен Организатор За Складирање Товар на Багажникот 43х16 Инчи со Куки За Монтирање За АВТОМОБИЛСКИ КАМИ?

КСИКСИАН Задна Карго Мрежа,Автомобил Заден Товарен Нето Двослоен Организатор За Складирање Товар на Багажникот 43х16 Инчи со

DEN 0.67

Износ
Залиха

Автомобил багажникот товар складирање нето ви помага да ги чувате сите, стабилизирање на предмети, избегнување на тресење и судрат. Двослоен дизајн на мрежен џеб, складирање со голем капацитет, лесен за земање, одржувајте го автомобилот уреден. Изработен од материјал со висока еластичност, има убава издржливост, доволна цврстина и може да се повлече по своја волја без деформација. Лесен, лесен за складирање, не зазема простор и е погоден за складирање и транспорт. Недеструктивна инсталација, удобна и заштеда на време, погодна за автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ итн. Автомобил багажникот товар складирање нето ви помага да ги чувате сите, стабилизирање на предмети, избегнување на тресење и судрат. Двослоен дизајн на мрежен џеб, складирање со голем капацитет, лесен за земање, одржувајте го автомобилот уреден. Изработен од материјал со висока еластичност, има убава издржливост, доволна цврстина и може да се повлече по своја волја без деформација. Лесен, лесен за складирање, не зазема простор и е погоден за складирање и транспорт. Недеструктивна инсталација, удобна и заштеда на време, погодна за автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ итн. Карактеристика : Багажникот За Автомобили мрежата за складирање товар ви помага да чувате сарафани, да ги стабилизирате предметите, избегнувајќи тресење и удар. Двослоен дизајн на мрежен џеб, складирање со голем капацитет, лесен за земање, одржувајте го автомобилот уреден. Изработен од материјал со висока еластичност, има убава издржливост, доволна цврстина и може да се повлече по своја волја без деформација. Лесен, лесен за складирање, не зазема простор и е погоден за складирање и транспорт. Недеструктивна инсталација, удобна и заштеда на време, погодна за автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ итн. Спецификации : Боја : Црн Материјал : Висока Еластична Мрежа Големина На Предметот : 900 * 300мм(35 * 12ин)/ 900 * 400мм (35 * 16ин)/ 1100 * 400мм(43 * 16ин) (опционално) Големина На Пакетот : 160 * 150 * 80мм/ 6.3 * 5.9 * 3.1 Во Пакетот Тежина : 210гр/ 7.4 Мл Пакување Листа : 1 * Карго Нето 4 * Кука 4 * Бравата 4 * Завртка.

Карактеристики

Производи во категоријата