.

.

Автомобил Багажникот Карго Нето-Изработени И Се Вклопуваат Специфично Возило За Нисан Максима 2009-2022-Организатор За Складирање На Еластична Мрежа-Премиум Додатоци

Автомобил Багажникот Карго Нето-Изработени И Се Вклопуваат Специфично Возило За Нисан Максима 2009-2022-Организатор За

DEN 1.00

Износ
Залиха

Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили.Што го прави овој производ посебен?Оваа неверојатна товарна мрежа за автомобил е целосно изработена од најлон за дополнителна издржливост и цврстина. Ги спречува вашите намирници, спортска опрема или други додатоци да се движат во багажникот. Мрежата на багажникот е лесна и лесно се остава кога не се користи. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил. EACSESSORIES EA се фокусира на развивање на нови и напредни додатоци за автомобили кои го прават вашиот секојдневен живот подобар.Оптимално Решение : нашата мала товарна мрежа е задолжителен додаток за вашиот автомобил! Лесен за инсталирање и практичен, овој додаток е клучен за да се спречи секое оптоварување да се движи во багажникот за побезбедно и поудобно возење. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат. Бидејќи е дизајниран за индивидуални модели на автомобили, не се потребни дополнителни уреди или нови дупки за инсталација. Компатибилност : овој организатор на багажникот за автомобил е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Мрежата е многу лесна и брза за инсталирање, како и безбедна и издржлива. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили. Компатибилност : овој организатор на багажникот за автомобил е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Мрежата на багажникот е лесна и лесно се остава кога не се користи. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил.Некои карактеристики што треба да ги имате на ум за нашиот производ : Практичниот дизајн Идеален За побезбедно возење Може да помогне да го одржите вашиот багажник чист Од излевање Идеален За кеси За намирници, спортска опрема и други Лесни За инсталирање за неколку секунди може лесно да се соблечат кога е потребно не се потребни дополнителни уреди или нови дупки За инсталација Изработени од тежок најлон Издржлив И сигурен Сигурен И стабилен Вклучува 3 брави за фиксирање на решетката на горните Јамки и куки обезбедени според моделот на автомобилот чувајте го вашиот автомобил багажникот организиран и уреден со Нашата Премиум товарна мрежа!. Направено Да Трае : мрежестата мрежа е целосно изработена од најлон, тежок материјал кој е цврст, еластичен и многу долготраен.

Карактеристики

Производи во категоријата