.

.

Автомобил Багажникот Товар Нето-Направени И Се Вклопуваат Специфични Возило За Буик Луцерн 2006-2011 - Еластична Мрежа За Складирање Организатор-Премиум Додатоци-Бага

Автомобил Багажникот Товар Нето-Направени И Се Вклопуваат Специфични Возило За Буик Луцерн 2006-2011 - Еластична Мрежа

DEN 2.00

Износ
Залиха

Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил. Бидејќи е дизајниран за индивидуални модели на автомобили, не се потребни дополнителни уреди или нови дупки за инсталација. Се потпираме на проверени добавувачи и врвни технологии за производство за да создадеме одлични производи што ги користат возачите ширум светот. Компатибилност : овој организатор на багажникот за автомобил е дизајниран специјално за секој модел на автомобил.Некои карактеристики што треба да ги имате на ум за нашиот производ : Практичниот дизајн Идеален За побезбедно возење Може да помогне да го одржите вашиот багажник чист Од излевање Идеален За кеси За намирници, спортска опрема и други Лесни За инсталирање за неколку секунди може лесно да се соблечат кога е потребно не се потребни дополнителни уреди или нови дупки За инсталација Изработени од тежок најлон Издржлив И сигурен Сигурен И стабилен Вклучува 3 брави за фиксирање на решетката на горните Јамки и куки обезбедени според моделот на автомобилот чувајте го вашиот автомобил багажникот организиран и уреден со Нашата Премиум товарна мрежа!. Ако и вие сметате дека багажникот на вашиот автомобил е непрактичен бидејќи дозволува се да се движи премногу, тогаш нашата товарна мрежа за багажникот е одлично решение! Направена со издржливи материјали,оваа мрежа за багажникот спречува да се движат торбите за намирници, спортската опрема и поширокиот асортиман на додатоци, создавајќи потенцијална штета и бучава. Направено Да Трае : мрежестата мрежа е целосно изработена од најлон, тежок материјал кој е цврст, еластичен и многу долготраен. Мрежата на багажникот е лесна и лесно се остава кога не се користи. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат. EACSESSORIES EA се фокусира на развивање на нови и напредни додатоци за автомобили кои го прават вашиот секојдневен живот подобар. Мрежата за автомобили за багажникот е индивидуално дизајнирана за секој модел на автомобил и доаѓа со соодветни додатоци за брза и лесна инсталација. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили. Компатибилност : овој организатор на багажникот за автомобил е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Товарната мрежа за автомобили, исто така, доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот и спречување на предметите од решетката да испаднат.Оптимално Решение : нашата мала товарна мрежа е задолжителен додаток за вашиот автомобил! Лесен за инсталирање и практичен, овој додаток е клучен за да се спречи секое оптоварување да се движи во багажникот за побезбедно и поудобно возење. Бидејќи е дизајниран за индивидуални модели на автомобили, не се потребни дополнителни уреди или нови дупки за инсталација. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил.Што го прави овој производ посебен?Оваа неверојатна товарна мрежа за автомобил е целосно изработена од најлон за дополнителна издржливост и цврстина. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили.

Карактеристики

Производи во категоријата